A csoport:
Maróti Mesés Molyhok – Kecskeméti Karakán Kecskék 60-190c
Csíki Csábos Csibék – Gödöllői Garázda Griffek 70-170c
Állás:
1, Kecskeméti Karakán Kecskék 430-340
2, Csíki Csábos Csibék 340-270
3, Gödöllői Garázda Griffek 330-450
4, Maróti Mesés Molyhok 300-340
Következő forduló párosítása:
Kecskeméti Karakán Kecskék – Maróti Mesés Molyhok
Gödöllői Garázda Griffek – Csíki Csábos Csibék
B csoport:
Józsai Játékos Jaguárok - Győri Gyorsröptű Gyurgyalagok 50-30
Bajai Bosszúálló Baziliszkuszok – Tapolcai Talpas Tulkok 60-30
Állás:
1, Józsai Játékos Jaguárok 470-130
2, Bajai Bosszúálló Baziliszkuszok 320-300
3, Győri Gyorsröptű Gyurgyalagok 300-290
4, Tapolcai Talpas Tulkok 110-480
Következő forduló párosítása:
Győri Gyorsröptű Gyurgyalagok – Józsai Játékos Jaguárok
Tapolcai Talpas Tulkok – Bajai Bosszúálló Baziliszkuszok
C csoport:
Szekszárdi Szépséges Szapirtyók – Martion Mágustanoda : A Martion kérésére elhalasztva
Romhány Repülő Rémei – Fóti Fergeteges Főnixek 220c-40
Állás:
1, Fóti Fergeteges Főnixek 400-400
2, Szekszárdi Szépséges Szapirtyók 390-110 (2 meccs után)
3, Romhány Repülő Rémei 330-430
4, Martion Mágustanoda 180-360 (2 meccs után)
Következő forduló párosítása:
Martion Mágustanoda – Szekszárdi Szépséges Szapirtyók
Fóti Fergeteges Főnixek – Romhány Repülő Rémei
D csoport:
Sérthetetlen Sváb Sárkányok – Fertőszentmiklósi Fenséges Futóférgek 210c-40
Bábolnai Bágyatag Birkák – Balassagyarmati Büszke Betyárok 60-200c
Állás:
1, Balassagyarmati Büszke Betyárok 480-310
2, Sérthetetlen Sváb Sárkányok 470-300
3, Bábolnai Bágyatag Birkák 470-310
4, Fertőszentmiklósi Fenséges Futóférgek 140-640
Következő forduló párosítása:
Fertőszentmiklósi Fenséges Futóférgek – Sérthetetlen Sváb Sárkányok
Balassagyarmati Büszke Betyárok – Bábolnai Bágyatag Birkák
E csoport:
Miklósfai Makrancos Medúzák - Gyömrői Gyalult Gyíkok 230c-50
Vörösvári Vijjogó Varjak – Mosoni Mutáns Mongúzok 220c-40
Állás:
1, Miklósfai Makrancos Medúzák 500-340
2, Vörösvári Vijjogó Varjak 480-300
3, Gyömrői Gyalult Gyíkok 440-330
4, Mosoni Mutáns Mongúzok 170-620
Következő forduló párosítása:
Gyömrői Gyalult Gyíkok – Miklósfai Makrancos Medúzák
Mosoni Mutáns Mongúzok – Vörösvári Vijjogó Varjak
F csoport:
Hollóházi Holdas Hollók – Létavértesi Legendás Lovak 190c-30
Mágocsi Mohó Molyok – Veszprémi Villámló Vércsék 240c-30
Állás:
1, Veszprémi Villámló Vércsék 530-300
2, Hollóházi Holdas Hollók 470-310
3, Mágocsi Mohó Molyok 450-400
4, Létavértesi Legendás Lovak 390-450
Következő forduló párosítása:
Létavértesi Legendás Lovak – Hollóházi Holdas Hollók
Veszprémi Villámló Vércsék – Mágocsi Mohó Molyok
H csoport:
Szombathelyi Szöszke Szirének – Budapesti Bús Bikák II 60-180c
Kalocsai Kecses Kacsók - Hűvösvölgyi Haragos Hidrák 200c-100
Állás:
1, Kalocsai Kecses Kacsók 470-340
2, Budapesti Bús Bikák II 430-300
3, Hűvösvölgyi Haragos Hidrák 340-450
4, Szombathelyi Szöszke Szirének 300-450
Következő forduló párosítása:
Budapesti Bús Bikák II – Szombathelyi Szöszke Szirének
Hűvösvölgyi Haragos Hidrák – Kalocsai Kecses Kacsók
Következő forduló: 2009. március 7-8.